Letenky do Madridu

Levné letenky do Madridu můžete vyhledat pomocí níže uvedeného formuláře. Rezervační systém, kterým jsou letenky vyhledávány, zjišťuje dostupné lety do Španělska od stovek klasických i nízkonákladových leteckých společností.Levné letenky Madrid můžete vyhledat také na našem partnerském webu Letenky-Evropa.eu!

Madrid (MAD), Španělsko

Letiště Barajas Airport (MAD) je největším a nejvytíženějším španělským letištěm. Nachází se cca 15 km severovýchodně od centra Madridu. Letiště Madrid-Barajas obsluhuje vnitrostátní, mezinárodní a mezikontinentální lety klasických i nízkonákladových leteckých společností. Základnu zde má Iberia, Air Europa, easyJet a několik dalších aerolinek.

V roce 2009 využilo letiště Madrid-Barajas přes 48 milionů cestujících, což z něj dělá 4. nejvytíženější evropské letiště vůbec (po Londýnu, Paříži a Frankfurtu).

Doprava z letiště do Madridu

  • Metrem: přímo na letišti se nacházejí dvě stanice metra trasy 8. Jedna z nich se nachází v terminálu T2 a slouží zároveň pro terminály T1 a T3 (odtud název Aeropuerto T1-T2-T3) a druhá pak v terminálu T4 (Aeropuerto T4).
  • Autobusem: z/na letiště jsou provozovány také autobusové linky. Do Madridu (Avenida de América – přestupní stanice metra 4, 6, 7 a 9) vás doveze autobus číslo 200 (z terminálu T1, T2 a T3) nebo linka 204 (z terminálu T4).
  • Taxi: stanoviště vozů taxi jsou umístěna před jednotlivými terminály.
  • Autem: z letiště se nejprve musíte dostat na dálnici M40, která obklopuje celý Madrid. Na dálnici M40 se z letiště dostanete po dálnici M11, M12 a M14.
Levné letenky do Madridu můžete vyhledat také přímo na www.pelikan.cz.
Letiště: Barajas Airport
IATA kód letiště: MAD
ICAO kód letiště: LEMD
Nadmořská výška: 609.6 metrů
Časové pásmo: GMT+1

* Informace jsou bez záruky.


Letiště Madrid (MAD) na mapě


Další letiště v okolí