Letenky do Říma

Levné letenky do Říma můžete vyhledat pomocí níže uvedeného formuláře. Rezervační systém, kterým jsou letenky vyhledávány, zjišťuje dostupné lety do Itálie od stovek klasických i nízkonákladových leteckých společností.Levné letenky Řím můžete vyhledat také na našem partnerském webu Letenky-Evropa.eu!

Řím (FCO), Itálie

Letiště Fiumicino Airport (FCO) je největším a nejvýznamějším italským letištěm. Nachází se 35 km od centra Říma a obsluhuje lety klasických i nízkonákladových leteckých společností. Na letišti Řím-Fiumicino má základnu například Alitalia nebo britský easyJet.

Během roku 2009 odbavilo letiště Fiumicino přes 35 milionů cestujících, což z něj dělá 21. nejvytíženější letiště ma světě.

Pokud sháníte levné letenky do Říma a nezáleží vám, na jaké letiště poletíte, použijte při vyhledávání letenky kód ROM, který sdružuje obě letiště obsluhující Řím (tedy FCO – Fiumicino i CIA – Ciampino).

Doprava z letiště Fiumicino do Říma

  • Autobusem: pro cestu z letiště do centra Říma je možné využít autobusových linek, které spojují letiště s různými částmi města.
  • Vlakem: z letiště do Říma se můžete dopravit také vlakem. Leonardo Express, který jezdí 2× za hodinu, vás dopraví až na hlavní římské vlakové nádraží Termini, kde můžete přestoupit na metro nebo autobus. Alternativně můžete využít také lokálních vlakových spojů, které letiště s Římem spojují.
  • Taxi: stanoviště vozů taxi naleznete u východů z terminálů 1, 2, 3 a 5.
  • Autem: mezi letištěm a Římem vede šestiproudá dálnice A91. Cesta do Říma je cca 32 km dlouhá.
Levné letenky do Říma můžete vyhledat také přímo na www.pelikan.cz.
Letiště: Fiumicino Airport
IATA kód letiště: FCO
ICAO kód letiště: LIRF
Nadmořská výška: 4.6 metrů
Časové pásmo: GMT+1

* Informace jsou bez záruky.


Letiště Řím (FCO) na mapě